1. Instalace obchodní platformy

jakou vybrat obchodní platformu, bloky, šablony, tipy triky – levely 100, obchodní seance…olečnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům vynikající

2. Výběr trhu

jaké trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže… olečnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům.

3. Tvorba obchodní strategie

typy obchodních strategií, jakou vybrat pro svoje obchodování ….. na indikátorech, na price action, ….vytvoříme jednoduchou obchodní strategi…. money management, korelace, é trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže…tradeři koukají na to co se stalo – splnění podmínky – indikátory se kříží, a už jsou natěšení, že můžou udělat obchod… mnohem důležitější je se dívat co se pravděpodobně stane (uzavření trhu, open usa, zprávy, víkend atd.

4. Rizika

na co si dát pozor a snížit riziko vymazání účtu ( vysoká volatilita, zprávy, spready, chybějící stoploss…. maximální velikost obchodu …. psycho…

5. Výběr brokera

jak vybrat správného brokera, sídlo, regulace, páka, trhy, náklady na obchod. ….aké trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže…olečnost XYZ byla založena v roce 1989.

6. Obchodní deník

nebo obchodní plán, bez měření se nepohnete dál… co něměříte, nemůžete zlpšovat… obchodování podle nálady, excel strategie,ké trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže…olečnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům.

7. Alerty na mobil

jak nastavit vlastní alerty na mobil, alerty obchodní signály externích dodavatelů …. rizika.

8. Automatické obchodní strategie

roboti, můžou pomoci, pokud nemáte disciplínu, čas … aké trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže…olečnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům.

9. Indikátory

jak fungují indikátory, jak je vkládat do grafů, proč je nepoužívám, boti, můžou pomoci, pokud nemáte disciplínu, čas … aké trhy obchodovat velikost kapitálu, páka, marže…olečnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům.